Skocz do zawartości

Nowy motocykl


Żółwik

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz częściej zastanawiam się nad nowym motocyklem, chciałbym aby zabrały głos osoby które zakupiły nowy motocykl. Na co zwracali uwagę przy zakupie, co by zmienili teraz gdy by mieli kupić nowy raz jeszcze i czy kupili by drugi raz nowy, zastanawiam się nad tigerem 800 , ale przy tej kwocie jest jakiś już wybór...

doradzcie coś :) planuje na wiosnę.

Edytowane przez Żółwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzik którego mam jest prosto z salonu. Zakupu nie żałuje. Generalnie jak kupujesz nowe moto to nie ma sie czym przejmować.

U mnie problem był ze źle rozpakowanym sprzętem, bo wpadła gumka recepturka do wiatraka na chłodnicy przez co nie mógł się włączyć i wywalał błąd na desce.

Poza tym wszystko jak ta lala.

 

Jedyne czego teraz po 2 latach żałuje to, że nie dopłaciłem do 1190 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony zastanawiam sie czy 800 nie bedzie dla mnie po czasie za slaby, kupujac nowy chcialbym aby mnie zadowalal przez bardzo dlugi czas... 1190 z tego co czytam ma dobre dane techniczne i nie jest tak bardzo ciezki :) bo np. tiger 1200 z tego co widze to trzeba by bylo miec w pogotowiu hds'a jak sie wypierd*le na piachu :)

hmm a moze 1190 ...

 

apropo... to nie moge znalezc na stronach nowego 1190 ?! zle szukam ? jest 1090 i 1290

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Żółwik napisał:

apropo... to nie moge znalezc na stronach nowego 1190 ?! zle szukam ? jest 1090 i 1290

Nowego 1190 już nie ma w ofercie KTM, pomijając 690, jest 1090 i 1290 obydwa modele w dwóch wersjach R i S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.