Skocz do zawartości

IX Zlot Allriders.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Żółwik jak Twoja padaka przetrwa 10% tego co moja to pogadamy , góry mamy już oklepane z każdej strony.

Popieram pomysł degenerata Dondiego , tyle jak znam życie to przyturla na jeden dzień i pojedzie do domu nie martwiąc się o to że przez resztę czasu to my będziemy musieli zaspokajać dzikie i wulgarne żądze Dudka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2018 o 10:44, WieRcik napisał:

Żółwik jak Twoja padaka przetrwa 10% tego co moja to pogadamy , góry mamy już oklepane z każdej strony.

Popieram pomysł degenerata Dondiego , tyle jak znam życie to przyturla na jeden dzień i pojedzie do domu nie martwiąc się o to że przez resztę czasu to my będziemy musieli zaspokajać dzikie i wulgarne żądze Dudka

Hehe hehe nie czepiam sie Twojego tigera tylko martwiłem sie o Twoje cztery litery, zeby to wytrzymały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szczerze to żygać mi się już chce górami. Wszystko byle nie to. Pomysł z mazurami przedni bo dawno nie byłem i chętnie bym pozwiedzał a i zlot przedłuży się bo pewnie z Wiercikiem wyjedziemy tydzień wcześniej żeby dojechać :), albo poślemy moto na lawecie i zaczniemy pić w czwartek.  No i oczywiście tak żeby balia była. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam po długim ,,niebycie''. Jeśli będę na miejscu to chętnie się wybiorę, bo i tak muszę w tamte rejony do czerwca polecieć. Co do opcji ,,wycieczka na miejscu''- można by było jakąś łajbę wynająć i popływać. Mam uprawnienia na silnik i żagle. Dezeta była by fajna- jest parę ,,sznurków'' do ciągania i 12 chłopa na pokład spokojnie weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.