Jump to content
Sign in to follow this  
Hermes

IX Zlot Allriders.pl

Recommended Posts

Porozmawiajmy o tym co nas czeka :D

Gdzie co i jak.

Może mazury?

Moze Zakopane ? Na mazury trzeba by było wysłać kurierem wiercika motocykl na miejsce, ja bym został w górach .

Żółwik jak Twoja padaka przetrwa 10% tego co moja to pogadamy , góry mamy już oklepane z każdej strony.

Popieram pomysł degenerata Dondiego , tyle jak znam życie to przyturla na jeden dzień i pojedzie do domu nie martwiąc się o to że przez resztę czasu to my będziemy musieli zaspokajać dzikie i wulgarne żądze Dudka

Rozumiem, marzy Ci się kolejarz :) Namówiłeś mnie :) 

W dniu 26.12.2018 o 10:44, WieRcik napisał:

Żółwik jak Twoja padaka przetrwa 10% tego co moja to pogadamy , góry mamy już oklepane z każdej strony.

Popieram pomysł degenerata Dondiego , tyle jak znam życie to przyturla na jeden dzień i pojedzie do domu nie martwiąc się o to że przez resztę czasu to my będziemy musieli zaspokajać dzikie i wulgarne żądze Dudka

Hehe hehe nie czepiam sie Twojego tigera tylko martwiłem sie o Twoje cztery litery, zeby to wytrzymały ;)

Szczerze to żygać mi się już chce górami. Wszystko byle nie to. Pomysł z mazurami przedni bo dawno nie byłem i chętnie bym pozwiedzał a i zlot przedłuży się bo pewnie z Wiercikiem wyjedziemy tydzień wcześniej żeby dojechać :), albo poślemy moto na lawecie i zaczniemy pić w czwartek.  No i oczywiście tak żeby balia była. 

Zamiast bali to Hermes całe jezioro zarezerwuje i podgrzeje :)

Rozumiem, że wygrały Mazury?

Do serwisu przed czerwcowym wyjazdem wkoło Bałtyku potrzebuję machnąć jakieś 2 kkm, wiec może Mazury z Wrocławia, to dobry pomysł :)

Pany, jaki termin.

Tydzień po weekendzie majowym?

Tydzień przed weekendem majowym?

Jeśli szukacie czegoś na mazurach to mogę pomóc, nie wiem ile ludzi sie pisze i jaki termin ale mam kilka ciekawych miejscówek w okolicach Iławy  :)

Jak tak to niech Hermes już zacznie podgrzewać któreś z jezior heheheheh

Ok, to zaczynam szukać czegoś na tydzień po weekendzie majowym 10-12.05.

Miejsce - jakis domek na zadupiu przy jeziorze

Witam po długim ,,niebycie''. Jeśli będę na miejscu to chętnie się wybiorę, bo i tak muszę w tamte rejony do czerwca polecieć. Co do opcji ,,wycieczka na miejscu''- można by było jakąś łajbę wynająć i popływać. Mam uprawnienia na silnik i żagle. Dezeta była by fajna- jest parę ,,sznurków'' do ciągania i 12 chłopa na pokład spokojnie weźmie.

Ja niestety w tym terminie nie dam rady. Jade na Monte Cassino. 75-cio lecie bitwy.

Zróbmy listę na zlot, by wiedzieć na ile osób domek szukać:

1. Hermes

2.

Tydzien po weekendzie majowym.