Skocz do zawartości

[S]Honda transalp 600 PD10


szczepan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania motocykl Honda xl600v Transalp, model PD10. Rok produkcji 1998. Pierwsza rejestracja w kraju 2009 rok. Jestem właścicielem pojazdu od 7 lat. Kupiony także od motocyklisty. Motocykl posiada przebieg 72544 km. Przegląd ważny do 24.04.2019r., ubezpieczenie świeżo opłacone do 06.01.2020roku. Motocykl zewnętrznie oceniam na 4, natomiast mechanicznie na 5. Wszystko sprawne, raz do roku robione: wymiana płynów (olej, płyn chłodniczy i hamulcowy), wymiana filtrów, świec zapłonowych, synchronizacja gaźników. Motocykl na bieżąco serwisowany – tylko w zeszłym roku wymienione całe sprzęgło i założone nowe opony Metzeler Tourance, grzane manetki oraz żarówka led z przodu (daje mocne białe światło i zmniejsza pobór prądu, jednocześnie zachowuje kąty świecenia), wcześniej wymienione min.: kompletny napęd, wszystkie łożyska (założone oryginały, nie zamienniki), rozrząd, itd. Motocykl obecnie bardzo doposażony:
- turystyczna szyba
- deflektor
- 2 gniazda 12V
- grzane manetki OXFORD
- ciężarki kierownicy OXFORD
- uchwyt na telefon/nawigację
- halogeny (działają niezależnie od świateł)
- żarówka led z przodu (montowana bezinwazyjne do lampy, daje mocne białe światło i jednocześnie zachowuje kąty świecenia, zmniejsza pobór prądu, koszt 200 zł)
- gmole
- poszerzona stopka boczna
- stopka centralna
- stelaże pod kufry
- poszerzona i przeprofilowana kanapa (obszyta materiałem antypoślizgowym, szwy wodoszczelne)
- filtr paliwa
- tuba narzędziowa zamykana na kluczyk
- kufer centralny SHAD z oparciem i kratką na górze
- aluminiowe kufry boczne (wszystkie zamki obsługiwane z jednego kluczyka)
Dodatkowo dodaję do motocykla:
- zapasowe linki gazu i sprzęgła
- dętki
- oryginalna szyba

Motocykl nie jeździł w terenie. Parkowany w garażu.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego – 798761076
Cena – 9800zł oczywiście do negocjacji.
Dla forumowiczów cena wyjściowa niższa.

Zdjęcia wrzucę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jakbym szykował się na przejażdżkę w około globusa, to szukałbym Trampka 600, albo Afryki 03/04. Za podobną cenę (w2015) kupiłem RD04 w cukierkowym stanie 

od kolegi przybitego finansami. Jeśli Ci się spieszy, to opuść, jeśli nie, to trzymaj wartość. Na taki sprzęt trzeba świadomego amatora.

Powodzenia.

Edytowane przez Ertek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest do negocjacji i jak będzie klient to na pewno się dogadamy bo ja kupuje super tenere i szkoda żeby stał w garażu. Dodatkowo jest bardzo doposażony i gotowy do sezonu bo sprawdzałem go w grudniu jak jeszcze nie myślałem o zmianie a potem przez święta przyszła złota myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.