Skocz do zawartości

KTM Kraków Zakliki


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie opisać moje doświadczenia z serwisem KTM Kraków Zakliki.

Serwis mieści się na obrzeżach Krakowa. Dojazd jest tam mocno utrudniony.

 

Pracuje tam jeden mechanik, Pan Marek - ma ogromną wiedzę i zna się na rzeczy.

 

Opiszę mój smutny przypadek:

28.04.2018 - moto zgasło podczas jazdy. Zadzwoniłem na infolinie serwisowa KTMa. Wszystko na gwarancji. Przyjechała laweta, około 18-19 byliśmy w Zaklikach. Moto nie dało się odpalić.

- po kilku dniach dzwoni Pan Marek, że moto jest naprawione i wszystko działa. Na pytanie co było zepsute, nie dostałem odpowiedzi. Fatyguję się po dzika, by po kilku kilometrach od serwisu: FILMIK... Dzwonie do Pana Marka, że naprawa chyba się nie powiodła bo moto znów zgasło w trakcie jazdy... Czekałem z 40 minut na lawetę - Pan Marek musiał skądś załatwić, bo w serwisie nie było... Zniesmaczony wracam do domu... Całe popołudnie stracone...

24.05.2018 - odbieram moto. Ponoć zatkała się pompa paliwa i zamiast 3,5bara, po rozgrzaniu dawała ciśnienie rzędu 1,5bara...

 

Reasumując, byłem bez moto prawie miesiąc, a w następnym tygodniu po odebraniu pojechaliśmy z @aqlec na Korsyke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie wiem czy to jakiś pech czy nie.

 

Pod koniec marca odebrałem moto po serwisie 30kkm. 400km dalej (po przejechaniu jednego baku) kolega zauważył że z jednej lagi mi fest cieknie a druga się mocno poci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.