Skocz do zawartości

Powitać szanowne grono z UK


TheVeggieBiker

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Cześć wszystkim, motocyklami zacząłem jeździć od 6 lat mimo że prawo jazdy mam 3 razy dłużej, ale zawsze czegoś brakowało jak nie pieniędzy, to miejsca gdzie trzymać i tak można by wymieniać, przeniosłem się do UK i po 3 wypłacie poleciałem sobie kupić osiołka do pracy Honda CBR 250 mówię wam istny szatan  ... no może przez pierwsze 2 tygodnie, po kilku miesiącach wpadł pomysł zwiedzić trochę tą Anglie bo jak już człowiek ma się nudzić to przynajmniej przyjemniej no i przyszedł zakup Kawasaki Z750 2 generacji w najszybszym kolorze pomarańczowym  (do tej pory żałuje, że go sprzedałem) pojeździłem nim trochę dłużej po 25k mil wymieniłem na kawe Z1000SX z myślą o wyjazdach wspólnie z żoną. Po wspólnej wycieczce do Szkocji na kilka dni zdecydowaliśmy się na coś bardziej turystycznego niż sportowego i padło na pulchną Basie R1200RT LC z 2018 w czerwieni  kilka wyjazdów na weekendy kilka dodatków i bajerów i póki co najdłuższy wyjazd skończyliśmy na Korscyce 16 dni 4000 mil i pierdylion zakrętów na tej pięknej wyspie.
Odnośnie Basi to mam wykupioną dodatkową gwarancję i jak wracaliśmy to coś stukało byłem pewien, że zawory są tylko do regulacji, a okazało się, że było tam wszystko do wymiany (nie wiem dokładnie nie dostałem wyceny na maila, a przez telefon po angielsku, baa pewnie i po polsku bym nie zapamiętał, nie moje tematy) gdyby nie gwarancja to koszt w okolicy 3000£
Mam nadzieję na wymianę informacji oraz jakieś inspiracje co do wyjazdów na przyszłe lata, bo w tym roku celujemy w lipcu w Norwegie na 16dni i jakiś ciepły kraj może Sardynia we wrześniu

Zapraszam również na mojego vloga
https://www.youtube.com/theveggiebiker
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.