Skocz do zawartości

Pochwalony...


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Wszędzie mnie pełno, to i tutaj zawitam. Gdzie indziej pod nickiem ArturS, ale że bez "S" wolne, to korzystam ;) Podróżnik ze mnie żaden, ale z czasem może się w końcu wyklaruje coś "większego", dłuższego niż 1-2 tyg. :) Na razie za sobą tylko latanie wokół komina (na forach typu adv tak się chyba nazywa wszelkie Rumunie i Albanie ;) ) i (za)szybkie Maroko. Będą się z mojej strony sypały oferty dołączenia do transportu w różne regiony Europy - w kilka osób zawsze taniej, a w posiadaniu spory bus i laweta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jesień będzie szybka Rumunia, tj. weekend + 2/3 dni - dojazd puszką nocą pod Transfogarską. Jestem to winien żonce, bo w czerwcu posypała się w trasie tenerka i zdążyłem grupę przeprowadzić jedynie po Transalpinie, a miała być do tego trasa fogarska i strategica (niekoniecznie wszyscy daliby radę). No chyba, że żona nie dostanie wolnego, to zmienię kierunek na Serbię, ale wtedy wbijamy się w miarę na lekko w wysokie górki z dużą ilością błądzenia (XT600Z + KTM 690 Enduro), bo gotowych tracków jak na lekarstwo. Tylko będę musiał skołować rogala, bo z sakwami kończy się przepychanką, jak kilka dni temu

;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.