Skocz do zawartości

3miasto i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie . Może jest /bedize tu ktoś i jakis temat sie rozwinie jakiego wspólnego latania blizej i dalej .

No ja z racji L4 polatać będe mógł dopiero od września no ale że sezonu nie zamykam więc nic straconego.

(ps. zawsze chciałem założyć temat "3miasto " :D hahaha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

widze ze zaczyna sam ze soba gadać na forum :) Admin !! jak zacznę się tu sam ze sobą kłócić to mnie zbanuj :D

Ale do rzeczy to że latam ( raczej koło komina [powat wejerowo i pucczi] ) z każdej wolnej chwili to norma.( jak komuś brakuje kompana to pisać :P)

 

Ale czy ktos z okolić 3 city planuje jakiś wypad w ciekawe miejsce w promieniu 300km ? we wrześniu albo w październiku ?

Raczej planuje Offikiem / szutrami , 100% omijając szybkie asfalty . Może z namiotem na jedną noc albo z kwaterą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

hej. nie wystraszył tylko okropnie zajęty i nie miałem czasu ani chęci siedzeć w necie .

 

nr tel do mnie to 793 203 531. W piąte sie odezwij bo teraz to jestem w delegacji.

Może w sobotętę 4 albo 11 polecę w okolice Bornego polatac trochce .

 

Generalnie dopiero teraz otwieram sezon motocyklowy więc latanie mnie czeka całą jesień i zimę więc dzwoń, albo pisz tu :) na pewno pare razy w tygodniu tu na forum zaglądam .

 

chociaz do starogardu mam 115km troche dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 115km/2=57,5km :D , wyznaczymy punkt spotkania po środku, jak będzie parcie na rollgaz to ogień w drogę, a jak będzie zimno to rozpalimy ognicho, jakaś kiełba i będzie o czym gadać

 

"11" jak sama nazwa wskazuje - jest po 10tym, co daje mi jakby większe możliwości :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety pierwsze latanie będize dopiero w następny weekend bo pierd...ął mi regulator .

hahaha.

Nieczytany post Post: #12RE: 3miasto i okolice

Właśnie widzę o Androidzie pisałem Ci w Prywatnej Wiadomości' date=' którą zresztą mi odesłałeś w identycznej formie

[/quote']

nawet nie wiedzałem ze to PW jest . Na tablecie to czytalem i nawet nie zauważyłem ze to PW. Te małe huj*e urzadzenia na androidzie jakoś mnie nie lubią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.