Skocz do zawartości

Tanie paliwo?


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

no co o tym można myśleć :)

Fajnie ze jest ale w tym pojeba..m kraju zaraz ktoś nałoży milion różnych podatków oraz psycho-eklolodzy zaraz się przyczepią że algi są mordowane i efekt będzie taki że wszędzie indziej będzie się opłacało ale w polsce nie .

( celowo mała litera w słowie polska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowalą akcyze' date=' podatek drogowy, zieloni sie wtrącą i bedzie po 7pln ;)

[/quote']

 

Prace nad tym problemem (pobierania podatków) toczą się od długiego czasu. Decydenci wiedzą, że postęp technologiczny jest nieubłagany i wcześniej czy później nowe paliwa wyciekną z laboratoriów. Przykład- akcelerator jonowy (rozbicie H2O) jest już opatentowany w kilku możliwych wariantach. Patenty zakupiły wiodące koncerny motoryzacyjne oraz niektóre rządy w tym usa. Problem poboru podatku zostanie najprawdopodobniej (moim zdaniem) rozwiązany dzięki bramkom poboru opłat (wiatol itp). Czyli tankujesz bez podatku co chcesz, ale zapłacisz za pokonane kilometry. Jeśli ktoś z was ma cierpliwość to polecam prześledzić prace komisji transportu UE, oraz inicjatywy banku światowego. Zastanawiająca jest również zmiana trendów przy konstytuowaniu budżetów, zwłaszcza w krajach gdzie PKB do niedawna w zdecydowanej części oparte było na ropie pomimo zwiększenia wydobycia surowca. Ale co ja tam wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest tak jak mówisz... Cele HHO już normalnie są w sprzedaży, wielu kierowców zaaplikowało do swoich puszek elektrolizatory wody i przez wstrzykiwanie wodoru do dolotu zmniejszają zużycie paliwa...

Najsmutniejsze jest to że wolność w swojej nazwie coraz mniej wspólnego ze swoim znaczeniem.

Dla mnie bramki poboru opłat dodatkowo będą pełniły funkcję rządowych szpiegów, gdzie ci u góry będą wiedzieli co, gdzie i jak... Wolności już nie będzie... Smutne to...

Patrząc też na działania europejskiego FIA, silniki w F1 i rajdówkach WRC... Gdzie za wielką wodą ładują paru litrowe motory, w Nascar też nie znają słowa "umiar"... A u nas jest walka z wiatrakami - globalnym ociepleniem...

Smutne to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie bramki poboru opłat dodatkowo będą pełniły funkcję rządowych szpiegów' date=' gdzie ci u góry będą wiedzieli co, gdzie i jak... Wolności już nie będzie... Smutne to...

 

[/quote']

 

Płacisz kartą?

Dla mnie to niepojęte. Kupuje coś od kogoś i nagle pojawia się koleś z dupy (bank) i mówi ,,daj ja mu podam tę kasę'', przy okazji potrąci sobie jakieś drobne grosze bo przecież się napracował. Klaszczmy w dłonie z radością. Przecież to takie wygodne, nie trzeba się nosić z kasą...

 

 

Panie X jato jest możliwe, że przy pańskich dochodach potwierdzonych umową o pracę, dokonuje pan co miesiąc zakupów obuwia i odzierzy w kwocie idealnie pokrywającej przelew z powyższej umowy? Z naszych analiz wynika, że czerpie pan jakieś dodatkowe dochody, których pan nie ujawnił i nie opodatkował!!!

 

Alkajda podatkowa nie śpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na rewolucję w technologii akumulowania prądu. Ponoć grafen miał tu "nabroić".

Jak tylko będą aku, które pozwolą na przejechanie 400km. i naładują się 15min., to moje puszki lądują na złomie.

Co do banków, to używam ich tylko do bieżących opłat i zakupów w internecie.

Sejf w grubej ścianie - do takiego rozwiązania mam zaufanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.