Skocz do zawartości

LS2 MX456


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Chchiałem się pochwalić moim nowym zakupem . Kupiłem właśnie ten kask i jestem zadowolony bo :

Cena była 380 zł a najtańczy na alegro jest po 499zł plus przesyłka.
jest to mój 2gi tego typu kask więc mam małe porównanie.

Jest lekki i dobrze się trzyma czaszki, fajny daszek, w czasie jazdy do 100km jest Ok, nie wyrywa łba. Więcej napisze o moich testach tego kasku później z racji tego ze nie mam możliwości używania go wiecej niż 30 min . ( kontuzja )
Pisze to bo może ktos szuka podobnego kasku i może ułatwi to podjęcie decyzji lub jeszcze bardziej ją utrudni :)


cytat z TA neno

Cytat

"Kask podobno opracowany we współpracy z pięciokrotnym zwycięzcą Rajdu Dakar Cyrilem Despres.
Skorupa wykonana jest z kompozytu włókna szklanego i dostępna jest w dwóch rozmiarach
Wentylacja: 5 wlotów, 2 wyloty
Zapięcie: DD
Wnętrze: dla utrzymania najwyższej precyzji i jakości wykonania wycięto laserem, wykonane w technologii antybakteryjnej, odprowadzającej wilgoć ( demontowane do prania/suszenia)
Dopasowanie do głowy: pompka + poduszki w części policzkowej - do idealnego ułożenia kasku ale również zapobiega dostawaniu się większej ilości piachu czy błota
Waga : 1250g dla skorupy XS-M
1350g dla skorupy L-XL "

Jedno co mnie denerwuje to te znienawidzone zapięcie DD. poza tym jest OK
20140723064ed473bc733e134e6ab93729e43e67

//Hermes: przeniosłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jak by co to się polecam ;)

Ceny niestety delikatnie skoczyły - bo tamto było w ramach dużego, hurtowego zakupu.

O samym kasku rozpiszę się za jakieś 6tygodni, będę miał już nawinięte w nim jakieś 6kkm.

Przy okazji przetestuję kilka innych fajnych(oby) rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.