Jump to content

Kristos1971

Zarejestrowani
 • Posts

  337
 • Joined

 • Last visited

About Kristos1971

 • Birthday 06/28/1971

Profile Information

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Miejscowość
  Okolice Brzegu
 • Motocykl
  Jawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kristos1971's Achievements

Jedzie na czwórce

Jedzie na czwórce (5/8)

 1. Nowe idzie. Część starego grona redakcyjnego być może podejmie współpracę. Ja nie wykluczam powrotu. Czas pokarze. Kwartalnik w nowej odsłonie będzie się starał być kontynuacją dotychczasowej formy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 2. Jest szansa na wznowienie działalności. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 3. To zależy... Rozważam kilka opcji: - silnik, skrzynia i rama z papierami -do remontu - jeżdżący do ,,dopieszczenia. Budżet pomiędzy 20, a 30 tysi za ostatnią opcję. Zastanawiam się jednak też nad nowszym, ale scrambler'em.
 4. Dojrzewam powoli do tematu zakupu.... Interesują mnie produkcja poniżej 1978. Gdyby ktoś coś wypatrzył coś ciekawego to proszę o informację- nie nerwowo...
 5. Rozpisywał się nie będę. Po wypadku, kiedy już wiadomo było, że będę chodził nabyłem takiego dziada. Olejak... Do zakupu zachęciła mnie udokumentowana historia pojazdu- przejechane 28 000km, ostatnia rejestracja 2001. Pomyślałem, że to zaleta... Z jednej strony rzeczywiście mały przebieg to atut, ale tak długi postój odcisnął piętno... Ponad rok walczyłem, żeby doprowadzić go do zadowalającego stanu- nadal ma ,,kaprysy'', ale już się do nich przyzwyczaiłem. Jak dla mnie plusy: - 4 w rzędzie z chłodzeniem olejowym - niewielkie gabaryty - małe zużycie paliwa (od 4 do 6,5 litra) - dobra dynamika Minusy: - na razie nie bardzo dostrzegam... Motocykl jest dość nudny i przewidywalny, po ,,ofie'' dość słabo ,,lata'', ale generalnie mi to nie przeszkadza.
 6. Ja odpadam. Niestety w tym terminie jestem w Inowłodzu z kuźnią na pokazach. Co do łodzi- chyba kogoś pokarało- u nas (na nyskim) kabinówka to 70 do 100 za dzień.
 7. Piękne i funkcjonalne. Jednak dzień bez przypierdolki to dzień stracony... Cena trochę zabija... Czemu takie drogie???? Inni dają radę taniej... https://www.domenasportowa.pl/product-pol-186536-Sakwy-tylne-CROSSO-Dry-Big-60.html?selected_size=uniw&gclid=EAIaIQobChMIiouTwf3x4AIVRuR3Ch2IawEBEAQYAiABEgIR7PD_BwE Z takimi zrobiłem troszkę wypadów i dają radę... Pasków tylko trochę mniej mają, ale chyba paski nie są tak drogie???
 8. Hermes powiążesz moje konto z fejsa i to? Boje się żebym czegoś nie namieszał.
 9. Witam po długim ,,niebycie''. Jeśli będę na miejscu to chętnie się wybiorę, bo i tak muszę w tamte rejony do czerwca polecieć. Co do opcji ,,wycieczka na miejscu''- można by było jakąś łajbę wynająć i popływać. Mam uprawnienia na silnik i żagle. Dezeta była by fajna- jest parę ,,sznurków'' do ciągania i 12 chłopa na pokład spokojnie weźmie.
 10. 1. Hermes 2. Dondi 3. Dudek 4. masosz 5. WieRcik 6. WojtekB 7. Kristos
 11. Cieplutka jeszcze. Jak na 48 lat na scenie to.... ZAJEBISTA!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.