Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Zawsze ciągnie do czegoś innego
 3. A po co kombinować...bierz Michały Adventure
 4. Earlier
 5. Ma ktoś jakieś doświadczenie z Pirelli Scorpion MT 90 A/T?
 6. Zastanawia mnie czy każdy tak ma, że wyruszacie w podróż, planując, a ostatecznie jest pełen spontan. Ja miałam jechać ze znajomym w Bieszczady, a finalnie musieliśmy wynająć pokoje w Kudowie Zdrój, bo aż tak daleko wyjechaliśmy. Bałkany ogólnie super sprawa, właśnie chcemy jechać w tamtą stronę, pozdrawiam!
 7. Hej! Serdecznie witamy na forum!!
 8. Witam jestem tu nowy nie wiem czy forum nadal funkcjonuje bo mam wiele pytań
 9. Bardzo smieszne A miejsce? Jakiś kierunek czy cos?
 10. Wrzesień, październik to już pizgać będzie.
 11. Bardzo dobry pomysł Jakiś wrzesień/październik?
 12. Może by tak coś szanowna mafio geriatryczna zorganizować? Nawet akumulatora dzisiaj zanabyłem.
 13. Jedyna blokada w podróżowaniu po świecie jest bariera językowa niestety, ale taka jest prawda. Gdy znalazłem fajną stronkę do nauki języka angielskiego "SixPack" na questfe pl. W zaledwie 6 tygodni nauczyłem się swobodnie mówić po angielsku. Ja i moi znajomy podróżujemy po świecie bez przeszkód. Bardzo wam polecam. Gwarantuje ci ze nie będziesz miał najmniejszych problemów z językiem angielskim. :)
 14. Te tereny w miarę już dostępne mimo którejś tam fali pandemii. Polecam.Pięknie tanio mili ludzie
 15. Ja nie umiem odtworzyć trasy. Planujemy z dnia na dzień. Staraliśmy się trzymać zachodniej granicy, potem Drawsko, Łasin nad morzem, Mazury i w dół na Bieszczady
 16. @smarciu Cześć, Wysłałem Tobie wiadomość na PW
 17. Jutro pierwsza traska w sezonie!
 18. Ani razu nie spaliśmy pod namiotami (widać na zdjęciach). Generalnie szukamy spania gdzie dopada nas zmierzch. Szukamy po okolicy, pytamy lokalsów itp.
 19. Gdzie konkretnie byliście? Ja miałam trip prawie dookoła Polski, też na dwóch kółkach, ale rowerowych, jak znajdę fotki, to wrzucę. W sumie zrobiłam podobną trasę jak tutaj, ale przejechaliśmy od wschodniej ściany i potem zakręt aż na Wolin. Cudowne tereny, szczególnie cała wschodnia ściana.
 20. Fajny styl pisania! Ukraina jeszcze nie miała okazji mnie gościć, nie mam paszportu... mam nadzieję, że niedługo mi się uda pojechać.
 21. Ehh, chciałoby się ruszyć jak się patrzy na te zdjęcia...
 22. Grecja cudna... a spaliście głównie pod namiotem, czy w hostelach? Bo 426 zł za noclegi to mi wygląda pół na pół hostele/ namioty.
 23. Żeby nie było że nic się nie dzieje
 24. Nie wiem jak szanowni forumowicze ale mnie ta północna Norwegia nie rzuciła na kolana. Południowa oczywiście poza sezonem natomiast jest dużo ciekawsza,tańsza itd. Pozdrowionka. Wojtek
 25. Wpadłem na taki oto link: https://katandrob.eu/national-scenic-routes/
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.