Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Te tereny w miarę już dostępne mimo którejś tam fali pandemii. Polecam.Pięknie tanio mili ludzie
 3. Ja nie umiem odtworzyć trasy. Planujemy z dnia na dzień. Staraliśmy się trzymać zachodniej granicy, potem Drawsko, Łasin nad morzem, Mazury i w dół na Bieszczady
 4. @smarciu Cześć, Wysłałem Tobie wiadomość na PW
 5. Jutro pierwsza traska w sezonie!
 6. Ani razu nie spaliśmy pod namiotami (widać na zdjęciach). Generalnie szukamy spania gdzie dopada nas zmierzch. Szukamy po okolicy, pytamy lokalsów itp.
 7. Gdzie konkretnie byliście? Ja miałam trip prawie dookoła Polski, też na dwóch kółkach, ale rowerowych, jak znajdę fotki, to wrzucę. W sumie zrobiłam podobną trasę jak tutaj, ale przejechaliśmy od wschodniej ściany i potem zakręt aż na Wolin. Cudowne tereny, szczególnie cała wschodnia ściana.
 8. Fajny styl pisania! Ukraina jeszcze nie miała okazji mnie gościć, nie mam paszportu... mam nadzieję, że niedługo mi się uda pojechać.
 9. Ehh, chciałoby się ruszyć jak się patrzy na te zdjęcia...
 10. Grecja cudna... a spaliście głównie pod namiotem, czy w hostelach? Bo 426 zł za noclegi to mi wygląda pół na pół hostele/ namioty.
 11. Żeby nie było że nic się nie dzieje
 12. Nie wiem jak szanowni forumowicze ale mnie ta północna Norwegia nie rzuciła na kolana. Południowa oczywiście poza sezonem natomiast jest dużo ciekawsza,tańsza itd. Pozdrowionka. Wojtek
 13. Wpadłem na taki oto link: https://katandrob.eu/national-scenic-routes/
 14. Kolejne nowe wzory już na półce, można zamawiać. 61. Suzuki GSXR1000 https://przezswiat.eu/produkt/odziez-motocyklowa/koszulki-termoaktywne/suzuki/gsxr-1000/ 62. BMW R1100GS https://przezswiat.eu/produkt/odziez-motocyklowa/koszulki-termoaktywne/bmw/bmw-r1100-gs/ 63. Yamaha FZ1 https://przezswiat.eu/produkt/odziez-motocyklowa/koszulki-termoaktywne/yamaha/yamaha-fz1/ 64. Suzuki VStrom DL650XT https://przezswiat.eu/produkt/odziez-motocyklowa/koszulki-termoaktywne/suzuki/dl650xt/ 65. Yamaha FZ8 https://przezswiat.eu/produkt/odziez-motocyklowa/koszulki-termoaktywne/yamaha/yamaha-fz8/
 15. U mnie mała aktualizacja biblioteczki motocyklowej:
 16. Hermes

  Witam

  Cześć Marcin! Gorąco witamy!
 17. I jak po sezonie opinie o tych oponach ? Jak trzymają na czarnym mokra nawierzchnia ?
 18. Ehelon

  Witam

  Pozdrowienia z Siedlec
 19. Nowe idzie. Część starego grona redakcyjnego być może podejmie współpracę. Ja nie wykluczam powrotu. Czas pokarze. Kwartalnik w nowej odsłonie będzie się starał być kontynuacją dotychczasowej formy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 20. No pięknie Stara gwardia? Czy ktoś nowy przejmuje stery
 21. Jest szansa na wznowienie działalności. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 22. XT1200Z kozacki sprzęt według mnie, Powodzenia z KTM'ką
 23. Hej Koledzy. Po 8miu szczęsliwych latach użytkowania moja kochana XT1200Z zmieniła właściciela. 105.000km bez zająknięcia. Niech służy Marcinowi B. jak najdłużej i najlepiej. Teraz nowy etap-KTM 1290S. Trudno się zresztą dziwić mając takich kolegów jak Hermes i Dondi. Kupiony bez jazdy próbnej, na wariata. To już taka nasza tradycja. Na Bałkanach nawinięte 3900km więc jeszcze zbyt dużo nie powiem. Mega mocny , lekki, na zakrętach super, wygodna pozycja, siedzenie już niezbyt-grzeje jak cholera ale w sumie motor fascynuje od pierwszych metrów. Pozdr. Wujek
 24. Jak dla mnie wybór jest prosty - Suzuki DL 650. Silnik zasadniczo ten sam co w SV, także niezniszczalny, a wygoda na wysokim poziomie.
 25. Hermes

  Cześć

  Cześć! Witamy na forum!
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.