Jump to content

FORMA - Dominator


Marcin
 Share

Recommended Posts

Mam te buty jakies 4 lata wiec moge co nieco opowiedeć choć za dużo nie ma o czym ale spróbuje .
2014072324f5c66d71ad8ae4578545cb0b7922a3
Wygląd - dla mnie bardzo fajnie wygladają i najważniejsze to jest to, że jednak nie wszystkie buty mają metalowe klamry- te Formy mają przez co wyglądają fajniej a nie jak greckie plastikowe gówno .
Zakładanie wygoda komfort Buta wkłada i zapina się szybko sprawnie i bez problemowo ( o ile nie chce się bardzo mocno ich zapiąć, wtedy już trzeba 2giej ręki ) Wygoda - hmmm ciężkie, sztywne, duże, grube . Na pewno nie na spacer . Byty nie posiadają wyjmowanej skarpety. Jak chce sie je wsadzić POD spodnie to już jest problemik bo mają grubą cholewkę.
Wodoodporność - tylko na pierwszy przejazd przez kałużę . Szybko woda się do nich nalewa i szybko wylewa.
Przez wszystkie lata ich używania nie odpadło z nich nic, nie zgubiłem żadnej śrubki wszystko cacy :) But posiada zawias .

Można je spokojnie nosić cały dzień bez odparzeń i przetarć O ile jest sucho . No chyba że sie jeździ 7 dni w deszczu od rana do nocy ( jak ja kiedyś ) to zaraz namokły i nie wyschły przez tydzień a stopy to myślałem że sobie odgryzę tak bolały te odparzenia. Nie sa to stanowczo buty na lajtową wyprawę wielodniową gdzie ma być duuużo wody.

But wykonany jest bardzo starannie i dokładnie mimo upływu lat i mocnej eksploatacji wyglądają super. Wykonanie sztywnych elementów jest bardzo dobre co nie raz uratowały mnie przed poważnymi obrażeniami ( raz moto z dość wysoka spadł mi podnóżkiem prosto na noge ... nie bolało nic i nic się nie stało innym razem kolega mi przejechał po nodze czy spore badyle uderzały mnie w łydkę i nic .
Generalnie But ma chronić i robi to znakomicie o ile jest sucho to można nosic całymi dniami . Kupiłem je jak były one po 1300zł teraz są zapewne tańsze i za dobrą cenę (powiedzmy max700zł) kupił bym je jeszcze raz .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.