Jump to content

Regulamin serwisu AllRiders.pl


Recommended Posts

Poniższy regulamin nie ma na celu ograniczenia swobody i wolności słowa użytkowników, ale wprowadzenie koniecznych ograniczeń, aby uniknąć się niepotrzebnych konfliktów pomiędzy użytkownikami i zachowaniu podstawowych aspektów kultury osobistej.
Rejestrując się na forum allriders.pl/forum/ akceptujesz następujące warunki:

  • Rejestracja i użytkowanie forum jest w pełni darmowe, a od użytkowników nie będą pobierane i wymagana żadne opłaty.
  • Treść wiadomości musi być zgodna z polskim prawem. W razie nie stosowania się do tego punktu możliwe jest wytoczenie odpowiednich kroków prawnych. Ponadto zabrania się publikowania treści obraźliwych, erotycznych, prowokacyjnych, rasistowskich i im podobnych.
  • Moderatorzy i administratorzy forum zastrzegają sobie prawo do edycji i usuwania wiadomości wysłanych przez użytkowników oraz blokowania dostępu do forum użytkownikom, nawet bez wyraźnego ku temu powodu, lecz zobowiązują się do nienadużywania tego punktu. Usuwanie konta będzie odbywało się tylko w ostateczności.
  • Zabrania się umieszczania reklam nie związanych z szeroką tematyką forum, a oferty poza wyznaczonymi do tego celu działami będą usuwane.
  • Za nieudane transakcje finansowe, przy zakupie, sprzedaży; czy podobne zewnętrzne oszustwa, osoby obsługujące forum nie ponoszą odpowiedzialności. Wszelkie aktywności nie podlegające typowemu użytkowaniu forum użytkownicy wykonują na własną odpowiedzialność.
  • Wiadomości w poszczególnych działach będą widoczne nawet dla niezarejestrowanych użytkowników, należy więc zwrócić uwagę na treść swoich wypowiedzi i wziąć pełną odpowiedzialność za ich formę i przekaz. Odejście z forum nie spowoduje usunięcia już wysłanych wiadomości.
  • Do powyższych zasad muszą się stosować wszyscy użytkownicy forum, za równo zwykli jak i moderatorzy, czy administratorzy. W razie jakichkolwiek nadużyć ze strony tych ostatnich, prosi się o bezzwłoczną notyfikację na ten temat do innych odpowiedzialnych za utrzymanie porządku osób, aby wyegzekwować adekwatne konsekwencje.
  • Żadne z danych użytkowników podczas rejestracji, czy modyfikacji profilu nie zostaną wykorzystane w celach niezwiązanych z działalnością forum, ani przekazane osobom trzecim.
  • Administratorzy forum mają prawo zmienić regulamin, ale są zobowiązani do poinformowania wszystkich użytkowników o wprowadzanych zmianach.

Kończąc rejestracje użytkownik obliguje się do przestrzegania powyżej opisanego regulaminu forum. Za wszelkie akcje podjęte wbrew niemu, będą wyciągane konsekwencje przez wyznaczone do tego osoby.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.