Jump to content

Regulamin działu


Hermes
 Share

Recommended Posts

1. Zamieszczać ogłoszenia może każdy użytkownik, który osiągnął dolny limit 30 postów. Jest to słabe zabezpieczenie przed oszustami, którzy mogliby inaczej od razu wstawiać ogłoszenia i czerpać korzyści na zaufaniu użytkowników forum.

2. Każde ogłoszenie będzie przechodzić przez "ręce" moderatorów.

3. Każdy użytkownik może tworzyć tematy, gdzie będzie mógł dodawać swoje ogłoszenia jako posty. Jak powyżej zaznaczono do ich wystawienia, usunięcia, czy edycji potrzebna jest komunikacja z moderatorem. Sugerowaną drogą kontaktu jest PW. Podjęliśmy takie kroki, aby zachować przejrzystość tego działu i w celu uniknięcia, w oczywisty sposób fikcyjnych ofert, czy niejasno sformułowanych merytorycznie ogłoszeń.

4. Przez powyżej opisane wymogi, nie będzie można w temacie ustalać szczegółów transakcji. Można to rozwiązać po przez udostępnienie innej drogi komunikacji z oferującym, albo co jest prostszym rozwiązaniem PW.

Odpowiedzialność ze strony forum:
Administratorzy, moderatorzy, czy jakikolwiek użytkownik nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za dokonane przez forum transakcje. Naszym celem jest ułatwienie wzajemnej pomocy pomiędzy użytkownikami, a nie stworzenie serwisu ogłoszeniowego. Każdy ryzyko przyjęcia oferty podejmuje wyłącznie na własną rękę. Nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.