Jump to content

masosz

Zarejestrowani
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

About masosz

 • Rank
  Jedzie na dwójce

Profile Information

 • Motocykl
  Suzuki DL 650 AL1
 1. Cześć Leszku. Z ciekawości, ile trwa sezon motocyklowy w okolicach Geilo ?
 2. Odpisał człowiek z ostatniego linku: Tak, jest dostepny. 1200zl do 3 dni
 3. Póki co brak odpowiedzi, również telefonicznej. W między czasie znalazłem też to https://www.olx.pl/oferta/domek-letniskowy-na-mazurach-z-wlasna-linia-brzegowa-domki-noclegi-CID3-IDfOrHb.html . Wygląda bardzo przyzwoicie. Wysłałem zapytanie o dostępność i cenę.
 4. Znalazłem jeszcze takie coś https://www.ruszajwpolske.pl/kwatery/mazury/elk/informacje,1968,index.html . Bardziej w sercu Mazur, jest dostęp bezpośredni do jeziora i łódka Sam domek z zewnątrz wygląda jak barak, ale to chyba bez większego znaczenia.
 5. A gdzie to tak mało wołają za OC ?
 6. Revolut od piątku do niedzieli dolicza sobie jakąś mini marżę (0.5%?), ponadto są limity bezpłatnych wypłat z bankomatów w miesiącu. Wg mnie Revolut to bardzo wygodne narzędzie do płacenia w obcych walutach, ale chyba i tak najtaniej wyjdzie nam konto walutowe z kartą. Revoluta można wówczas używać jako zapasowy środek płatniczy. Każdy musi sobie skalkulować rozwiązania pod siebie.
 7. Chętnie bym się poszwędał po Chorwacji, ale raczej niewielu ma komfort wzięcia paru dni wolnych przed weekendem majowym. Co więcej, musiałby z nami jechać jakiś service bus, bo niektórym w trasie mogą wysiąść łożyska
 8. Rośnie świadomość praw wśród kierowców. Teraz standardem jest likwidacja kosztów napraw po cenniku autoryzowanego serwisu, stąd pewnie wynika część podwyżek. Coraz droższe puszki na drogach też pewnie dokładają cegiełkę do całości.
 9. U mnie podobnie, PZU, full zniżki, 170zł.
 10. Do osób wyjeżdżających z Krakowa, proponuję spotkać się gdzieś w okolicach Lipskiej klik o 16.30 i wspólnie wyruszyć w drogę.
×
×
 • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.