Jump to content

masosz

Zarejestrowani
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

About masosz

 • Rank
  Jedzie na dwójce

Profile Information

 • Motocykl
  Suzuki DL 650 AL1
 1. Chętnie bym się poszwędał po Chorwacji, ale raczej niewielu ma komfort wzięcia paru dni wolnych przed weekendem majowym. Co więcej, musiałby z nami jechać jakiś service bus, bo niektórym w trasie mogą wysiąść łożyska
 2. Rośnie świadomość praw wśród kierowców. Teraz standardem jest likwidacja kosztów napraw po cenniku autoryzowanego serwisu, stąd pewnie wynika część podwyżek. Coraz droższe puszki na drogach też pewnie dokładają cegiełkę do całości.
 3. U mnie podobnie, PZU, full zniżki, 170zł.
 4. Do osób wyjeżdżających z Krakowa, proponuję spotkać się gdzieś w okolicach Lipskiej klik o 16.30 i wspólnie wyruszyć w drogę.
 5. Jak nie puści to będziemy skracać. Ewentualnie można rozbić drużynę na 2 grupy: krajobrazową i kacową - jedna robi coś zbliżonego do powyższej trasy, druga jedzie do najbliższego potoka gasić pragnienie :P
 6. Z Hermesem wyklikaliśmy propozycję trasy na sobotę klik
 7. 1. Hermes 2. Dondi 3. Dudek 4. masosz Dużo ciekawych tras jest w tych okolicach. Bez problemu powinniśmy znaleźć też jakieś szutry.
 8. Ile razy można jechać w te Biszczody ? A może by tak ?
 9. masosz

  Cześć.

  Cześć Macieju.
 10. Można przeprosić starego osiołka i spróbować go pożyczyć za odpowiednią ilość boskiego napoju :) Mi kolejne 2 weekendy maja już niestety nie pasują.
×
×
 • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.