Jump to content

WieRcik

Zarejestrowani
 • Content Count

  852
 • Joined

 • Last visited

About WieRcik

 • Rank
  Jedzie na piątce
 • Birthday 11/30/1976

Profile Information

 • Imię
  Rafał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  HoLLyCity
 • Motocykl
  Tiger 885 Sprint ST955i

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A mówiłeś że lecimy samolotem z Kuchcińskim
 2. Wstępnie jestem na tak , Dudek chciał Hel bo mało mu ostatnio było 16 godzin w deszczu .
 3. Jaki budżet , bo kilka tematów ci mogę podesłać
 4. Jak tak to niech Hermes już zacznie podgrzewać któreś z jezior heheheheh
 5. Jak najbardziej , pochlejemy , pojeździmy w offie , balii nie ma ale jest basen i chu.... błota , a właścicielka to niespełniona motocyklówa , tyle że musimy temat z terminem dogadać bo tam z tym ciężko.
 6. Hermes nie no jak , nie przesadzaj , zlot to zlot i tylko dla nas , a tutaj to osobna imreza rodzinna. Żółwik jak "TWOJA" to że wychowujesz nie znaczy że zrobiłeś , ty tutaj nie ściemniaj tylko załatwiaj temat , bo jak powiem Marzence że jedziemy z rodzinami to się skończy na tym że ty w domu z mała zostaniesz a ona z nami pojedzie.
 7. Nie wiem czy wiecie ale już niedługo , będziemy obchodzić jubileusz powstania ALLRIDERSów , można by na tą , tę okoliczność zorganizować coś extra. Wiadomo mam na myśli ochlać się i popierdzieć w bali tyle że może zrobimy to z naszymi lepszymi połowami , już tłumacze dlaczego , otóż dlatego ponieważ że niech zobaczą jak bawi się szlachta "motocyklowa" , a nóż któraś dojdzie do wniosku że nie powinna być z tym z kim jest i w ten oto sposób uratujemy któregoś z naszych kolegów , oczywiście mam na myśli Dudka , po tych kilku latach i spotkaniach nie dość że odkrył w sobie geja to go jeszcze zaakceptował i nawet zaczął się z tym obnosić. Także tego , temat poddaję pod dyskusję.
 8. Dondi ty się tak nie stresuj , ma jeszcze w zanadrzu KOPROFILIĘ , ale to już wyniósł z domu , ja go tego nie uczyłem hehehehehe.
 9. Żółwik jak Twoja padaka przetrwa 10% tego co moja to pogadamy , góry mamy już oklepane z każdej strony. Popieram pomysł degenerata Dondiego , tyle jak znam życie to przyturla na jeden dzień i pojedzie do domu nie martwiąc się o to że przez resztę czasu to my będziemy musieli zaspokajać dzikie i wulgarne żądze Dudka
 10. Hermes to nie był pierwszy raz hehehhehe Ja ci już dawno powiedziałem że odkryłem w sobie geja , a teraz to nawet jestem już zdeklarowany. Tomek przestań się czaić i ofen powiedz że jedziesz pamięciówy po każdym zlocie
 11. Zauważyliście że Dudek to ciota!!!! Tylko czai żeby go ktoś w dupę zapiął.
×
×
 • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.