Jump to content

WieRcik

Zarejestrowani
 • Content Count

  849
 • Joined

 • Last visited

About WieRcik

 • Rank
  Jedzie na piątce
 • Birthday 11/30/1976

Profile Information

 • Imię
  Rafał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  HoLLyCity
 • Motocykl
  Tiger 885 Sprint ST955i

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak tak to niech Hermes już zacznie podgrzewać któreś z jezior heheheheh
 2. Jak najbardziej , pochlejemy , pojeździmy w offie , balii nie ma ale jest basen i chu.... błota , a właścicielka to niespełniona motocyklówa , tyle że musimy temat z terminem dogadać bo tam z tym ciężko.
 3. Hermes nie no jak , nie przesadzaj , zlot to zlot i tylko dla nas , a tutaj to osobna imreza rodzinna. Żółwik jak "TWOJA" to że wychowujesz nie znaczy że zrobiłeś , ty tutaj nie ściemniaj tylko załatwiaj temat , bo jak powiem Marzence że jedziemy z rodzinami to się skończy na tym że ty w domu z mała zostaniesz a ona z nami pojedzie.
 4. Nie wiem czy wiecie ale już niedługo , będziemy obchodzić jubileusz powstania ALLRIDERSów , można by na tą , tę okoliczność zorganizować coś extra. Wiadomo mam na myśli ochlać się i popierdzieć w bali tyle że może zrobimy to z naszymi lepszymi połowami , już tłumacze dlaczego , otóż dlatego ponieważ że niech zobaczą jak bawi się szlachta "motocyklowa" , a nóż któraś dojdzie do wniosku że nie powinna być z tym z kim jest i w ten oto sposób uratujemy któregoś z naszych kolegów , oczywiście mam na myśli Dudka , po tych kilku latach i spotkaniach nie dość że odkrył w sobie geja to go jeszcze zaakceptował i nawet zaczął się z tym obnosić. Także tego , temat poddaję pod dyskusję.
 5. Dondi ty się tak nie stresuj , ma jeszcze w zanadrzu KOPROFILIĘ , ale to już wyniósł z domu , ja go tego nie uczyłem hehehehehe.
 6. Żółwik jak Twoja padaka przetrwa 10% tego co moja to pogadamy , góry mamy już oklepane z każdej strony. Popieram pomysł degenerata Dondiego , tyle jak znam życie to przyturla na jeden dzień i pojedzie do domu nie martwiąc się o to że przez resztę czasu to my będziemy musieli zaspokajać dzikie i wulgarne żądze Dudka
 7. Hermes to nie był pierwszy raz hehehhehe Ja ci już dawno powiedziałem że odkryłem w sobie geja , a teraz to nawet jestem już zdeklarowany. Tomek przestań się czaić i ofen powiedz że jedziesz pamięciówy po każdym zlocie
 8. Zauważyliście że Dudek to ciota!!!! Tylko czai żeby go ktoś w dupę zapiął.
 9. 1. Hermes 2. Dondi 3. Dudek 4. masosz 5.WieRcik 6. Mateusz Ale wiesz co cię czeka jak bali nie będzie!!!!!!
 10. NIE !!!!!! I ch..... , co roku ma być balia a potem to nawet porządnej kałuży nie ma
×
×
 • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.