Jump to content

bosi

Zarejestrowani
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

About bosi

 • Rank
  Jedzie na dwójce

Profile Information

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Miejscowość
  Kraków
 • Motocykl
  TA 600 '89, XT600Z '86

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Laweciarstwo było. W zasadzie jestem zatwardziałym laweciarzem, bo nie lubię jeździć po czarnym i nie mam na to za bardzo czasu. Na kołach jeżdżę tylko blisko lub w wyjątkowych przypadkach.
 2. W zasadzie tak. Był offroad, były straty, ale nie nazwałbym tego awarią.
 3. bosi

  XChallenge

  Słyszałem o tym egzemplarzu ponad rok temu, podobno dobry :)
 4. W każdym razie niunia pohasała po Hiszpanii i okazuje się, że i piwko przyczymie: i winko:
 5. Co do terminu, to może warto by zahaczyć o Takar (kumaci wiedzo), który zwykle odbywa się na przełomie czerwca i lipca. Tylko warto w tym celu mieć tramka, co nie jest takie do końca oczywiste, ale też nie całkiem obligatoryjne ;) Czas trwania: realistycznie nowenna (tydzień z łykendami).
 6. Za późno i nieznacznie, ale jednak: Ogłaszam Wszem i Wobec co następuje: I Przenajświętsza Krucjata RatVenture. Odbędzie się ona późną wiosną, w kierunku południowo-wschodnim lub podobnym. Uczestnicy: - Bosi na całkiem nowej Teresce 1VJ - Papież, - Mateusz Mateusz na szczątkach Afry - I Apostoł ... Zapisy dozwolone są jedynie dla Wyznawców. Podpisano: Papież Bosi I
 7. O to to!!! Tylko może na Roztocze? Mniejsza komercha... Chyba że ktoś zna jakieś prawdziwe miejscówki w B-szczadach, i nie mam na myśli Przystani! Może u Obcego w Myczkowcach?
 8. Kolega ma do sprzedania komplet kół do Suzuki DR Dakar SP41A Koła są kompletne, z tarczami, jak widać na zdjęciach. Do tylnego chyba nawet jest zębatka, ale nie wiem na 100%. Są w dobrym stanie. Przednia opona ładna, tylna taka sobie. Cena: 250 za sztukę.
 9. Sprzedam za 500 + ew. koszt wysyłki lub zamienię (kupujący pokrywa wymianę i wysyłkę) na nowe Mitas/Sava MC23 21+18 - taki sam komplet. Zwracam uwagę, że tylna to 18, czyli nie pasuje do Trampka, Afryki i podobnych. Są prawie nowe. Stan idealny. Mają na pewno znacznie poniżej 1000km zrobione. Są jeszcze igiełki. Dostałem je razem z moto. Są to bardzo dobre opony na asfalt i szuter; niestety nie odpowiadają mi, na tego motonga chcę coś agresywniejszego. Nowy Sirac kosztuje w tym rozmiarze: tył 332, przód 305 + wysyłka czyli w sumie 637 + wysyłka. Zawsze możemy ponegocjować.
 10. Ertek, spoko, zwykłe 250 jest takie jak piszesz. Tylko że moje 250 miało DOHC, 110 kilo, 30 kucy w serii + wossner i luźny komin, i szło jak szatan :)
 11. 250 była rewelacyjna, sprzedałem ją tylko i wyłącznie w chwili słabości. TTR250 jest jedną z najlepszych konstrukcji Yamahy (przynajmniej w znanym mi segmencie Enduro) i tym samym jednym z najlepszych Enduro na świecie ;)
 12. Byłem sprawdzić czy się Siuraki nadają. Wynik jest mieszany: Na czarnym rewelacja, Na zamarzniętym błocie mają problem przenieść brutalny moment obrotowy mojego Ursusa. Było mniej więcej tak:
 13. Przypomniało mi się, jak kiedyś DR-ką zjeżdżałem po lodzie z pewnej góry w Beskidzie Śląskim :D na starych Tourancach :D
 14. Moja relacja stamtąd: http://allriders.pl/forum/topic/412-albaniaoff-2015-z-neno-i-gezuarami/ W tym samym terminie był tam Falco z paroma ziomami, przy czym oni głównie po czarnym. Powinna być relacja na forum Trampka. Generalnie super kierunek, jeden z moich ulubionych :)
×
×
 • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.