Skocz do zawartości

Wilczy Szaniec


Kristos1971

Rekomendowane odpowiedzi

Super relacja!

W Wilczym Szańcu ostatni raz byłem 2 lata temu. Któryś raz już tam wracałem i jeśli będę miał możliwość, to pojawię się po raz kolejny. Dla mnie pozycja obowiązkowa będąc w pobliżu.

Warto też podjechać do Świętej Lipki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Przeczytałem relację i Wilczy Szaniec, to będzie jedno z miejsc, które w 2015 muszę odwiedzić obowiązkowo!

Świetnie opisane, bardzo ciekawie się czytało, a przy okazji poznałem fajne miejsce do odwiedzenia. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie . ni e polecam .

Jest to jedno z bardziej/najbardziej nudnych miejsc wojennej historii biorąc pod uwagę zwiedzanie turystyczne a nie wczytywanie co i kto tam był.

Teraz tam nie ma nic... komarów pełno a ciekawe miejsce jak podziemnie jest zamknięte bo ... znowu jakiś żuk tam gniazdko zrobił i nietoperza znaleźli więc psycho-ekolodzy szybko kraty wstawili.

Teraz tam jest gówno, dupa i kamieni kupa :) a jak przewodnika się weźmie to jak mantre powtarza o "cudzie " inżynierii i ględzi co pare kroków o strunobetonie . Lepszy już jest kościół w Lipce .

A jak już ktoś do szańca dojedzie to niech nadrobi trochę km i pojedzie na półwysep . tam oprócz tego co można zwiedzić kupując bilet to można tez połazić po miejscach dużych, ciekawych i nie odwiedzanych przez turystów takie jak dwu, trzy kondygnacyjne bunkry gdzie jeszcze niedawno znalazłem kaburę od pistola i buta . ( jak sie ogarnie temat z ustalaniem pozycji wg GPSu ) No ale o to nasze dziady właśnie walczyli zeby można było mieć inne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strunobeton jest zajebisty! Mogą słuchać o nim godzinami...:facepalm:

Ilu ludzi tyle opinii...

Zacytuję:

,,Przygnębiające piękno i majestat skłaniający do refleksji. Jak mogło dojść do tego, że realizowano paranoiczne wizje chorego człowieka? Jak człowiek mógł uwierzyć, że jest ponad drugim człowiekiem?"

 

Warto spojrzeć na to ,,dzieło" (Szaniec) z innej perspektywy niż strunobeton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.