Skocz do zawartości

Moja BigSuzi


Marcin_Torx

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze zdjęcie to gdzieś na Szlaku Orlich Gniazd, prawda? Mirów? Bobolice?

Moto zacne, inspiruje do podróżowania. W jego cyklopim oku widać smutek jeśli każe się mu tylko latać po mieście;)

 

Miałeś wcześniej 650, prawda? Jak odczuwasz różnicę? Już trochę polatałeś nowym. Jakie wnioski? Duża przepaść między 650? Większe kopyto? Ja zacząłem od dużego (starego) i na czarnym sprawuje się dokładnie tak jak potrzebuję za to w terenie czuć, że jest mega klocem, skorym średnio do współpracy. Wcześniej latałem tylko szosówką ale ten jakoś mnie nastraja, żeby zjeżdżać z asfaltu i myślę o lżejszym motku. Mam w tym roku kilka szosowych tras, sprawdzę czy nadal będzie mnie ściągać w las bo jeśli tak to duży de-el mi będzie ciążył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety moto kupione pod koniec września więc ledwo nakręciłem 2k :( - prawdziwe wyzwanie przyjdzie w tym roku - już zaplanowana Litwa na maj oraz Alpy (AT,D,I,CH) na lipiec - do tego dojdą pewnie spontany - więc trochę km będzie - więc już będę miał wyrobione zdanie.

 

Na razie jestem mega zadowolony. To czego brakowało mi w 650 (mimo że to świetny motek) to tzw "spokojnych) przelotówek w granicach 150km/h (+/-) bez darcia silnika ... :) teraz to mam - no i oczywiście kopa który tez już jest. Do tego dochodzi na + ABS i trakcja których też nie miałem.

 

Mimo że może nie jest to motek tryskający techniką jak np KTM ale wg mnie ma najlepszy stosunek jakości do ceny - a i ludzie "używający" V-STROMÓW są po prostu genialni :) (nie ujmując innym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.