Jump to content

Ertek

Zarejestrowani
 • Content Count

  1428
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ertek

 1. Cześć Leszek. Norwegia to arcyciekawy kierunek. Gdzie tam pomieszkujesz?
 2. No to się pochwał co to za słoik.
 3. Ertek

  Witam z Iławy

  Cześć DARKOM..
 4. Jakbym szykował się na przejażdżkę w około globusa, to szukałbym Trampka 600, albo Afryki 03/04. Za podobną cenę (w2015) kupiłem RD04 w cukierkowym stanie od kolegi przybitego finansami. Jeśli Ci się spieszy, to opuść, jeśli nie, to trzymaj wartość. Na taki sprzęt trzeba świadomego amatora. Powodzenia.
 5. Ktoś na FB; na stronie Transalpa szukał.
 6. Ertek

  Witam

  Cześć kolego. Rozwiń przywitanie i napisz coś o sobie.
 7. Ertek

  Crosstourer

  Nie porównuj CVT do DCT. To inne światy. Co do wygody pełna zgoda. Szerokości!
 8. Ertek

  Crosstourer

  Rewelacyjnie. Jest wygodna, dynamiczna i pomimo wagi kładzie się w zakrętach jak ścigacz. Jedynie przepychanie jest uciążliwe i przydał by się wsteczny ;)
 9. Ertek

  Nawigacja aplikacja

  Wystarczy w GoogleMaps włączyć jazdę rowerem. :)
 10. Hermes 2. Dondi 3. Dudek 4. masosz 5.WieRcik 6. Mateusz 7. Gitek 8.Pedro 535 9. Ertek Muszę w końcu oddać Wiercikowi za paliwo! :D
 11. Cieszę się że chłopakom udało się pozbierać! Remontują auta inne niż Fordy?
 12. Jeżeli myślisz głównie o asfalcie to ogarniesz bez problemu. Ale jazda off jest bardziej wymagająca i jak cię poniesie w trudniejszy teren to możesz mieć problemy. Nie ma uniwersalnego motocykla. Jak myślisz o zwiedzaniu bezdrożami, to kiedyś dojrzejesz do kupna drugiego motocykla.
 13. Ertek

  Czesc ;)

  Cześć Tomek. Miłej lektury.
 14. No to, jak cena spoko, może być git. Ja do swojego E1 chyba jednak kupię dedykowany. (Głównie do słuchania muzyki :) ).
 15. Podstawowe pytanie: paruje się z interkomami innych producentów?
 16. A blubi to broda? Jeśli nie to było ich dwóch na crf1000. Pewno że można, tylko po co? Połamane plastiki, pogięte gmole, etc. O uszarpaniu się z klocem w błocie nie wspomnę... Na pewno jest we Wrocku i Poznaniu. Ja brałem z Warszawy. Dzwoń, poszukaj, umów się, wsiadaj na swojego osiołka i w drogę. Zostawiasz swojego; wsiadasz na Afrę i wio. Mnie CRF1000 bardzo się podoba. Niestety nie jest w tym momencie dla mnie. Na bezdroża mam XChallenge’a. A na asfalt nie potrzeba dużego koła z przodu.
 17. Haha. A mój Crosstourer 6.1 przy niezłym ciśnięciu. Lepiej wziąć z wypożyczalni, zrobić rundkę 2-3 dni. Wtedy można wyrobić sobie zdanie. Ja tak zrobiłem i doszedłem do wniosku że 21’’ nie jest mi potrzebne na asfalt. (Do offu ten motocykl się nie nadaje). A po relacjach właścicieli tylko to się potwierdziło.
 18. Kolega Nuno miał Rama w Maroko. Jeździliśmy po naprawdę niezłych wertepach i telefonu nie zgubił. Kupiłem taki z gumą podtrzymującą tel. I nie ma szans żeby wypadł.
 19. Powiem ci Hermes że cierpliwości ci nie brak.
 20. Ertek

  Cześć.

  Cześć kolego!
×
×
 • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.