Skocz do zawartości

Dziobak


WieRcik

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj właśnie powiększyła nam się rodzina Very Happy Very Happy

Udało mi się wyrwać z rąk "rozdrabniaczy" Tigera 885 T400 z 1998 roku.

Śmiga super wczoraj od razu polatałem , szczerze powiem że jestem zaskoczony stanem , pojechałem obejrzeć i nawet nie myślałem że go kupie bo cena była naprawdę śmieszna i na szybko kaskę organizowałem , co by dwa razy nie jeździć.

2014080641685be0c6824ae97ab8721b12f701281f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie jak tak :p Mam już jednego Triumpha i czegoś takiego nie doświadczyłem , z tymi motocyklami jest jak z Lego , rodzina jest tak poukładana że nie ma praktycznie różnic , a co do plastików to w porównaniu do japońskich są pancerne , zobaczymy motocykl jest w świetnym stanie , drobna kosmetyka i regulacja , poza tym jak kupowałem lagi do ST na eBayu to zamówiłem w piątek a w poniedziałek po południu były u mnie na warsztacie i za komplet dałem 300zł i 50zł przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zrobiłem 1200km MISTRZOSTWO ŚWIATA :angel::angel::angel:, wymieniałem właśnie olej , mając dobre doświadczenia z firmą K&N kupiłem ich filtr oleju i DUPA o ile filtr sam w sobie gitara to niestety żadna z uszczelek będących w komplecie nie pasuje mała jest za gruba a duża wystaje jakiś 1 cm poza dekielek , złożone na tym co było po weekendzie szybki kontakt ze sprzedawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Lepiej na czarnym niż w offie aż wstyd się przyznać :facepalm: , właśnie ujawnił się jakiś luz na przodzie albo suma luzów. Mezeler potrafił uślizgnąć się na suchym asfalcie jak redukowałem z 4 na 3 ,o białym i smole nawet nie wspomnę , tutaj odkręciłem przy złożeniu tak na 3/4 na winklu na 3 i zero dziwnych zachowań , w mecku ten winkiel na kwadratowo brałem , poleciałem przez las tak 40 km/h ale coś przód jakby z gumy był , jutro zobaczę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem brać , nawet zamówiłem u Mareczka ale jak wziąłem do rąk i siadłem na niej to lekko się przestraszyłem że to hałasować bardzo będzie , ważę 100 a ona nawet o 1 cm się pod moją dupą nie ugięła a i miałem wrażenie że TKC jest lżejsza , nie wiem jak to wagowo wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przodzie aktualnie mam karoo3, przedtem mialem K60 i to byl najlepszy zestaw na asfalt. Poza nim lekka przewaga karoo. Do 200 kmh dają rade (szybciej nie jeżdżę) choc powyżej 160 masz wrażenie, ze przod nie do konca jedzie po ziemi :) Ale na tkc będziesz miał to jeszcze bardziej :) Tak czy inaczej e07 Dakar to najbardziej uniwersalny i wytrzymaly tył jaki mialem na GejeSie. :) aczkolwiek przodu juz więcej nie kupię. Tkc na przodzie to dobry wybor, na tyle można taniej i nie gorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.