Skocz do zawartości

Triumph Tiger 955i 2004


WieRcik

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Beskowego , jak byś wiedział co było wydłubane to byś nie uwierzył że po to był kupiony ale Besku jak to Besku nie lubi czekać. Cena kosmos bo nie chce mi się gadać z baranami , jak ktoś będzie zdecydowany to się dogadamy , muszę zrobić miejsce bo mam graty do odebrania od Kristosa i muszę się go pozbyć. A na 2 piętro na balkon ciężko będzie go wtargać , nie mówiąc o żonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Heehhehheh nosa miałem że nie sprzedałem , z uwagi na bardzoooooooooooooooooo duuuuuuuuuuuuuuuuuuże nadwyżki czasu wolnego , po 25 min przebrnąłem przez 12 schodków i dotarłem do piwnicy , POLUTOWAŁEM wiązkę w/g schematu , zajęło mi to jakieś 4 godziny , zapodałem akumulatorek , wlałem paliwko i ...................... zagadał od pierwszego , silniczek mruczy pięknie także zabieram się za odbudowę , licznikowo ma 32k przejechane , olejek i płyn chłodniczy czyściuteńki , żona się i tak nie odzywa także mam sporo czasu. Jakiś baran poodcinał podciśnienia i silnik startuje z pułapu 7000 obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to za co ????? Postanowiłem mieć swoje zdanie , ale że mogę je wyrażać tylko przy piecu ale z racji chwilowej niedyspozycji wyraziłem je na nieco większym forum (teściowie) no i dlatego teraz mogę nawet spać w piwnicy.A Ty Hermes nie drzyj łacha i nie łudź się że Tobie się uda , na początku zawsze jest fajnie a później ...... piwnica albo śmietnik przed blokiem , ewentualnie kontener ale tam jest duża konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.