Jump to content

BMW Motor Fest 2016


Recommended Posts

r29d9f.jpg

 

BMW MotorFest to propozycja spędzenia fantastycznego weekendu na motocyklu wraz z rodziną lub przyjaciółmi w otoczeniu wspaniałych krajobrazów malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, która jest bardzo  atrakcyjnym regionem turystycznym. Szlak Orlich Gniazd to jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju. Ta niezwykła trasa turystyczna o długości 169 km, ciągnąca się od Krakowa do Częstochowy, przyciąga ludzi z pasją, którzy pieszo, konno, na rowerze czy też motocyklu chcą poznać urokliwe zakątki tego regionu. Z drugiej strony Jura to także unikalny w skali Europy „industrialny” raj czyli spektakularne obiekty związane z tradycją górniczą, hutniczą czy też energetyczną..

 

Impreza, której głównym organizatorem jest BMW Motorrad Polska, odbędzie się w terminie 20-22.05.2016 r. (od piątku do niedzieli).

 

21d2bk3.jpg

 

W piątek na miejscu czekać będzie na Was gorący posiłek, ognisko, muzyka na żywo oraz wielu ciekawych ludzi, których łączy wspólna pasja jaką są motocykle.

W sobotę rano po śniadaniu i krótkiej odprawie wyjedziecie w trasę na swoich motocyklach w celu poznania najciekawszych zakątków Jury. Organizator przygotował dwie trasy turystyczne po drogach asfaltowych z przeznaczeniem dla wszelkich typów motocykli. Na tych trasach poznacie bliżej Jurę i skrywane przez nią tajemnice. Nie zabraknie niespodzianek i elementów rywalizacji.

 

2uh23v4.jpg

 

Dla miłośników szutrów i leśnych duktów przygotowaliśmy trasę krajoznawczą po drogach mieszanych. Tutaj również nie zabraknie niespodzianek. Trasa będzie wiodła odcinkami dróg, które na co dzień są wyłączonymi z ruchu i nie dostępnymi dla motocykli.

 

6sx5vn.jpg

 

Dla osób pozostających w bazie przygotowaliśmy wiele atrakcji. Akademia Enduro zaprezentuje swoje szkolenia z jazdy w terenie. Będzie możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi oraz technicznymi BMW. Do Waszej dyspozycji będą mechanicy z niezbędnym zapleczem serwisowym. Będzie również możliwość dokonania zakupów w sklepie z odzieżą oraz akcesoriami z logiem bawarskiego producenta motocykli. Ośrodek zaś udostępni swoje zaplecze basenowo-rekreacyjne oraz przygotowane zabiegi SPA.

 

Nie zabraknie również podróżników, którzy zaprezentują fotorelacje i filmy ze swoich motowypraw po świecie. Podczas pokazów będzie możliwość zadania pytań i nawiązania kontaktów. Takie spotkania są również okazją do pozyskania wielu cennych praktycznych informacji o krajach czy też ciekawych rejonach gdzie zamierzamy pojechać. Nierzadko też są inspiracją do podjęcia pierwszej ważnej decyzji związanej z odbyciem dalekiej wyprawy.

 

Dodatkowo będzie można zobaczyć pokazy ratownictwa drogowego, odbyć szkolenia z pierwszej pomocy przed medycznej, honorowo oddać krew czy też zarejestrowania się w bazie dawców szpiku.
Dzień zakończony zostanie pyszną grillową kolacją przy muzyce na żywo.

 

Nie sposób opisać wszystkich atrakcji jakie planujemy ale gwarantujemy, że nikt z Was nie będziecie się nudzić.

 

Szczegóły wkrótce !!!

 

Serdecznie zapraszamy !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.