Jump to content
Sign in to follow this  
PawełS

BMW Motor Fest 2016

Recommended Posts

r29d9f.jpg

 

BMW MotorFest to propozycja spędzenia fantastycznego weekendu na motocyklu wraz z rodziną lub przyjaciółmi w otoczeniu wspaniałych krajobrazów malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, która jest bardzo  atrakcyjnym regionem turystycznym. Szlak Orlich Gniazd to jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju. Ta niezwykła trasa turystyczna o długości 169 km, ciągnąca się od Krakowa do Częstochowy, przyciąga ludzi z pasją, którzy pieszo, konno, na rowerze czy też motocyklu chcą poznać urokliwe zakątki tego regionu. Z drugiej strony Jura to także unikalny w skali Europy „industrialny” raj czyli spektakularne obiekty związane z tradycją górniczą, hutniczą czy też energetyczną..

 

Impreza, której głównym organizatorem jest BMW Motorrad Polska, odbędzie się w terminie 20-22.05.2016 r. (od piątku do niedzieli).

 

21d2bk3.jpg

 

W piątek na miejscu czekać będzie na Was gorący posiłek, ognisko, muzyka na żywo oraz wielu ciekawych ludzi, których łączy wspólna pasja jaką są motocykle.

W sobotę rano po śniadaniu i krótkiej odprawie wyjedziecie w trasę na swoich motocyklach w celu poznania najciekawszych zakątków Jury. Organizator przygotował dwie trasy turystyczne po drogach asfaltowych z przeznaczeniem dla wszelkich typów motocykli. Na tych trasach poznacie bliżej Jurę i skrywane przez nią tajemnice. Nie zabraknie niespodzianek i elementów rywalizacji.

 

2uh23v4.jpg

 

Dla miłośników szutrów i leśnych duktów przygotowaliśmy trasę krajoznawczą po drogach mieszanych. Tutaj również nie zabraknie niespodzianek. Trasa będzie wiodła odcinkami dróg, które na co dzień są wyłączonymi z ruchu i nie dostępnymi dla motocykli.

 

6sx5vn.jpg

 

Dla osób pozostających w bazie przygotowaliśmy wiele atrakcji. Akademia Enduro zaprezentuje swoje szkolenia z jazdy w terenie. Będzie możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi oraz technicznymi BMW. Do Waszej dyspozycji będą mechanicy z niezbędnym zapleczem serwisowym. Będzie również możliwość dokonania zakupów w sklepie z odzieżą oraz akcesoriami z logiem bawarskiego producenta motocykli. Ośrodek zaś udostępni swoje zaplecze basenowo-rekreacyjne oraz przygotowane zabiegi SPA.

 

Nie zabraknie również podróżników, którzy zaprezentują fotorelacje i filmy ze swoich motowypraw po świecie. Podczas pokazów będzie możliwość zadania pytań i nawiązania kontaktów. Takie spotkania są również okazją do pozyskania wielu cennych praktycznych informacji o krajach czy też ciekawych rejonach gdzie zamierzamy pojechać. Nierzadko też są inspiracją do podjęcia pierwszej ważnej decyzji związanej z odbyciem dalekiej wyprawy.

 

Dodatkowo będzie można zobaczyć pokazy ratownictwa drogowego, odbyć szkolenia z pierwszej pomocy przed medycznej, honorowo oddać krew czy też zarejestrowania się w bazie dawców szpiku.
Dzień zakończony zostanie pyszną grillową kolacją przy muzyce na żywo.

 

Nie sposób opisać wszystkich atrakcji jakie planujemy ale gwarantujemy, że nikt z Was nie będziecie się nudzić.

 

Szczegóły wkrótce !!!

 

Serdecznie zapraszamy !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.