Jump to content

Jakie żarówki


Recommended Posts

Hermes utwierdziłeś mnie na zlocie w temacie Osram Night Breaker i odebrałem je dziś razem z innymi częściami. Może jutro uda mi się je zmienić i w końcu trawa na poboczu będzie się palić.A poza tym deflektor,który dostałem od Wiercika w drodze powrotnej robi mega robotę.Następnym krokiem będą na pewno podgrzewane manetki Oxforda.

Link to comment
Share on other sites

Staszek odnośnie tych żarówek to kupiłem je u siebie w Intermotors w Częstochowie, mieli je na miejscu. Ale są też w necie na allegro. Wpisz Osram Night Breaker.


Nie są najtańsze ale ja tyle samo dałem u siebie na miejscu:

http://allegro.pl/h4-osram-night-breaker-unlimited-110-duo-2szt-i5712622932.html

Link to comment
Share on other sites

Ja akurat jestem ma rajdzie bieszczadzkim, wczoraj była wieczorna jazda, więc pierwszy raz sprawdziłem światła w DL'u. Nie jest źle ma zwykłych żarówkach ale może spróbuję po powrocie z tymi osram'ami. Długie by były fajne ale świecą po koronach drzew, muszę cholewcia poczytać o regulacji świateł ;)

Link to comment
Share on other sites

Pogoda piękna,a mój motocykl niestety odpoczywa u znachora. Taki mały niezbędny serwisik, dlatego nie niałem jeszcze możliwości przetestować night breakerów.

Link to comment
Share on other sites

Na piątek ma być gotowy ja swojego zostawiam na dłużej , niech stracę dostanie nowe buty i napęd. Sławek stwierdził że jeszcze nie widział kat wywiniętej zębatki z tyłu - cokolwiek to znaczy. :facepalm: :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Albo podjechać na stację diagnostyczną i ustawić na maszynce , robią to za free.

na razie spróbuję sam dojść, dobrze wiedzieć jak to robić w razie problemów w trasie. Potem może podjadę na stację chociaż to mocno zależne od obciążenia tyłu motocykla, chyba nie ma jednego dobrego ustawienia...

Link to comment
Share on other sites

Pojedź na stację i niech Ci ustawią jak ma być potem w domu podjedź do ściany na zero i pomierzysz sobie gdzie są załamania i masz na przyszłość , nie musisz kombinować z ustawieniami.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja kupiłem Philipsa  WhiteVision - dwie sztuki H4 w komplecie z postojowymi 65 zł, nie majątek a świecą super. Jeszcze wprawdzie na drodze nie sprawdziłem, tylko w garażu ;/

Edited by staszek_s
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.