Jump to content

Kamizelka chłodząca

WojtekB
 Share

Recommended Posts

Za radą Dondiego kupiłem kamizelkę chłodzącą BMW (fuj) i przymierzyłem skórzano-zamszowe rękawice z Gore-texem. Też zakupiłem. Nie ma tam tanich rzeczy ale te rękawice są naprawde klasa. W temperaturach 15-25 st. super. Nie ma wkurzającej wywijającej się wyściółki jaka była w Heldach- (nigdy więcej-przereklamowane).

• 1 month later...

Ciekaw jestem działania tej kamizelki, bo dostałem na urodziny taki gadżet do kolekcji, ale nie miałem okazji użyć, że tak powiem na mokro.
A letnie rękawiczki to kupuje na Ali: Komine lub RS Taichi. Polecam ogólnie te dwie firmy.

5d7389567da572b6420a26036e26254a.jpg

Ja użytkuję tą BMW, i jestem z niej zadowolony. Moczysz w zimnej wodzie, wykręcasz, zakładasz i po prostu działa.  Podczas jazdy czujesz miły chłód :) Jeździłem w niej przy 38°C i czuć różnicę. Uczucie chłodu utrzymuje się tak do trzech godzin i znów trzeba moczyć.  I oczywiście im większy przepływ powietrza tym chłodniej. 

Tak też napisane jest w instrukcji, ale testy są ważniejsze niż marketing :) Dzięki za reckę. W takim razie musi być kurtka letnia siatkowa lub przynajmniej odpinane duże panele, żeby był odpowiedni przewiew w czasie jazdy. Napewno wykorzystam ją latem :)