Skocz do zawartości

Kask szczękowy.


Ertek

Rekomendowane odpowiedzi

Po ok 1000km. w Sharku mogę napisać że jest wygodny. Natomiast poziom wyciszenia pozostawia wiele do życzenia. Bez stoperów w trasę nie polecam. Podczas deszczu przy prędkości pow.100km/h lekko przeciska wodę przez jakieś nieszczelności szyby.

Generalnie b.wygodny do miasta i krótkich przejażdżek.20140831545e87b7235db465fa862a32637402292a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja zapewne nie będę oryginalny' date=' ale trochę pojeździłem, jest zaaaajebisty i bym nie kupił bo szkoda mi kasy :) BMW SYSTEM 6 evo

[/quote']

 

Boję się spytać o cenę ;)

 

A można zamknąć szybę przy otwartej szczęce?

Szybkę nie' date=' blendę tak

[/quote']

 

Wybór należy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nolan N104 evo to jest mistrzostwo , 3 krotny kontakt dyni w tym kasku przy 150 z glebą i samochodem , zero jakichkolwiek zadrapań nie mówiąc o czymś poważniejszym , no i z bólem stwierdzam że jest dużo cichszy od multiteca , zresztą taki za 300zł z Intermotorsu jest cichszy , ale jak go kupowełem to nie było nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się. Kupiłem za 1/3 ceny rocznego Schubertha C3 z interkomem Scala Rider G9. Wczoraj wyprałem środek i naładowałem słuchawkę. Zaraz idę polatać. W końcu ogarnę telefon podczas jazdy, no i muzyczka z tel. bądź radio. :)

20141029509ca854df48fc888d2fdf1e001903bbbd.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie koleś wystawił. Lata się wygodnie. Cichszy od mojego Sharka szczękowca. Bardzo dobrze zabezpieczony przed podwiewaniem od spodu. Wszystkie mechanizmy działają lekko. Muzyczka spoko, nie przeszkadza w jeździe. Niestety nikt nie chciał zadzwonić do mnie podczas jazdy.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.