Jump to content

Turcja


Kristos1971
 Share

Recommended Posts

Kristos co to motka zmieniłeś ;-)

Nie kumam? To, że narzekam to standard. To, że dużo gadam, też. Na tym się przeważnie kończy...

Ostatnio zrobiłem rajd po salonach motocyklowych i niestety, na rynku nie ma pojazdu spełniającego moje oczekiwania. Pozostaje tylko zakup KTM-a 690 (który jest prawie taki jaki bym chciał) za trzydzieści parę złotych, lub kiedyś remont generalny trampka za jakąś dyszkę...

Jest jeszcze wariant budowy od podstaw, ale...

Ja leniwy jestem.

Wracając do Turcji:

- miałem nadzieję, że trochę pomożecie zasypując mnie informacjami, a tu :facepalm:

Tak się współpracować nie da :dodgy:

Link to comment
Share on other sites

Ertek dzięki. Przy okazji poczytałem też:

http://motohoryzont.com/ALBANIA-Do-Theth-motocyklem-Po-drodze-Serbia-i-Kosowo

Na szczęście dopiero dziś to przeczytałem. Gdybym wcześniej to znalazł, pewnie nie odważyłbym się ruszyć pętlą Theth- taka to straszna droga wg autora. Przeleciałem ją na oponach Mitas E08 i tylko jeden fragment (jakieś 300 metrów) mogę uznać za ,,emocjonujący'', więc jeśli się ktoś wybiera - POLECAM. Widoki są wspaniałe, a droga daje dużo radości. Cała pętla na spokojnie jest do zrobienia (z częstymi postojami na fotki, ochy i achy) w sześć do ośmiu godzin.

Link to comment
Share on other sites

Ertek dzięki. Przy okazji poczytałem też:

http://motohoryzont.com/ALBANIA-Do-Theth-motocyklem-Po-drodze-Serbia-i-Kosowo

Na szczęście dopiero dziś to przeczytałem. Gdybym wcześniej to znalazł' date=' pewnie nie odważyłbym się ruszyć pętlą Theth- taka to straszna droga wg autora. Przeleciałem ją na oponach Mitas E08 i tylko jeden fragment (jakieś 300 metrów) mogę uznać za ,,emocjonujący'', więc jeśli się ktoś wybiera - POLECAM. Widoki są wspaniałe, a droga daje dużo radości. Cała pętla na spokojnie jest do zrobienia (z częstymi postojami na fotki, ochy i achy) w sześć do ośmiu godzin.

[/quote']

 

Jaasne. A klamka sprzegla to sie ze starosci wytarla.

Link to comment
Share on other sites

I wy mnie w takie coś na pierwszy raz chcecie władować? Pięknie ' date=' ale dzień wcześniej walimy do odcięcia żebym na drugi dzień lęków nie miał. :facepalm::facepalm:

[/quote']

 

Sorry kolego ale ktos mi musi pomoc podnosic motocykl Krzyska bo mi juz kregoslup od tego siada a ta bida co chwila gdzies sie przewraca :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

No i pięknie. Co do wyjazdu - jedzie trzech długowłosych- ja, Mirekm71 i WieRcik. Chcemy dowieźć motorki do tureckiej granicy, porzucić ,,holownik'' i dalej OFF do odcinki :lol:. Najpierw na południe, potem na wschód. Jak się uda (ponoć jest to możliwe) spróbujemy zdobyć Ararat, albo przynajmniej objechać go dookoła. Potem na herbatę do Gruzji i z powrotem szybko, blisko morza i do domu. Kapadocja jest oczywiście też w planie, ale co z tego wyjdzie?... WieRcik ma nawigować :facepalm:

Zaocznie też został wybrany (stuprocentową większością głosów) na szefa kuchni :facepalm::facepalm::facepalm:

Link to comment
Share on other sites

w tej kwestii to jestem zajebiście zaprawiony - w robocie walą nas w dupsko od lat , także spokojnie dam rade , a jak bym nie dał rady to Besku miał dzisiaj proroczy sen że go zamknęli i walili w kakao. Hermes rozumiem że Allrider funduje paliwko na całą wyprawę dla wszystkich członków ekipy , rozumiem że reszta ekipy nie ma nic przeciwko a nawet jest za :angel::angel::angel: BRAWA DLA TEGO PANA Z WIATREM WE WŁOSACH

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.