Jump to content
Hermes

Mechanizm forum, błędy, propozycje zmian itp.

Recommended Posts

Marcin, dzięki! Na GPSy jest osobny dział, pozostałe prefixy można dodać.

Murzyn, prefixy to mój własny pomysł. Wydaje mi się, że od początku należy propagować porządek, żeby potem nie było problemów :P

Usuwać swoje posty można. Co do nieograniczonej edycji to zobacze, czy jest możliwość zapisywania kolejnych wersji postów.

Kurtkę "scaliłem"! :P

i jest git. Prefiksy to bardzo dobra i pomocna rzecz! W praktyce sie znakomicie sprawdza

To może ja się troszkę wtrące :) Wygląd oraz kolorystyka forum jest ok jednak kłuje w oczy wielkość i kolor przycisków pod postem (e-mail, wyślij PW, znajdź posty itd.) Może warto je zmienić na mniejsze i mniej widoczne. Przeglądając forum w pierwszej kolejności one rzucają się w oczy, a nie tekst forumowicza. Taka mała sugestia z mojej strony bo przecież nie wszyscy używają tapatalka :)

Dzięki za info! Jak wrócę do domu to pobawię się nimi!

Tapatalk dobrze działa? Pytam bo ja nie mam jak sprawdzić

Wygląd oraz kolorystyka forum jest ok jednak kłuje w oczy wielkość i kolor przycisków pod postem (e-mail' date=' wyślij PW, znajdź posty itd.) Może warto je zmienić na mniejsze i mniej widoczne. Przeglądając forum w pierwszej kolejności one rzucają się w oczy, a nie tekst forumowicza.

[/quote']

Mam takie samo zdanie.

Kiepsko tez mi się czyta, nie wiem czy to problem czcionki czy kontrast tła i literek zbyt mały. Ale ja wczorajszy jeszcze jestem ;) Może dlatego ? ;)

Mam takie samo zdanie.

Kiepsko tez mi się czyta, nie wiem czy to problem czcionki czy kontrast tła i literek zbyt mały.

Ma się wrażenie jak by właściwy post był jakimś drugim planem czy tłem . ALE KOLORYSTYKI NIE WOLNO TOBIE ZMIENIĆ .:D

Dzięki! Teraz te przyciski muszę zmienić

Ja bym jeszcze bardziej odróżnił tekst odpowiedzi od cytatu, bo tez się to troszkę zlewa w całość.

Tło przycisków zrób ciemniejsze, a teks jaśniejszy. "Button'y" przecież nie są priorytetem ;)

Mi tutaj strasznie brakuje opcji "pokaż aktywne wątki". To najlepsze żeby być na bierząco. Na FTA jest i bardzo mi to pasuje.

A czy to, z grubsza, nie to samo co "Pokaż nieprzeczytane posty"?

mozliwe :) ja sie nie znam.

Zmienilbym tez te "przyciski" pod postami bo przegladajac forum w telefonie zajmuja polowe ekranu.

Spróbuj w takim razie korzystać z przycisku "Pokaż nieprzeczytane posty"

Nad przyciskami pracuję. Będę chciał je zmienić z obrazków na tekst ostylowany CSS'em.

Zrobiłem nowe przyciski. Są mniejsze i ciemniejsze. Co sądzicie

Nadal zbyt mocny akcent.

Brak mi lub nie widzę - oznacz wszystko jako przeczytane.

Remi - ja korzystam z Pokaż nieprzeczytane posty lub Pokaz nowe posty, działa podobnie jeśli nie tak samo.

Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane -> masz nad wątkiem

guziki :) może i dalej kontrast duży ( za jasne) ale kwestia przyzwyczajenia . Ważne ze stały się mniejsze . wszystkim sie nie da dogodzić . :) ja bym zmienił cytowany tekst :P

Nadal zbyt mocny akcent.

Ok

Brak mi lub nie widzę - oznacz wszystko jako przeczytane.

Po klinięciu w "Pokaż nieprzeczytane posty" nad "wyniki wyszukiwania masz" "Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane"

Zaktualizowałem działanie cytowania selektywnego.

Działa to następująco:

Zaznaczamy jakiś tekst w danym poście, po czym klikamy w przycisk "Selektywne".

W naszej szybkiej odpowiedzi (na samym dole) pojawi się zaznaczony tekst w odpowiednich tagach.

Możemy cytować dowolną ilość tekstów. Schemat taki jak wyżej ;)

Zaktualizowałem skrypt forum do najnowszej wersji. W razie jakichkolwiek problemów dajcie znać!