Jump to content
Sign in to follow this  
Hermes

Honda CRF 1000 Africa Twin

Recommended Posts

Wiadomo; nic nie wiadomo!

Ja się nie znam...

Dla mnie wszystko powyżej 600cm3, to już za dużo. Ja nawet 600 w trampku ledwo ogarniam...

Co jak co, ale wizualnie (nowa afra) mi się podoba. Tylko mam wrażenie, że z nią i ze mną jest jak ze mną i Klaudią Szifer... Niby się kochamy, a mimo to zejść się nie możemy...

Powiedz to Beskowi , chętnie się zamieni za kawe :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Powiedz to Beskowi ' date=' chętnie się zamieni za kawe :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:[/quote']

Tylko ta jego kawa jakaś zdławiona? :diabel:

Mówiłem że zesputa albo nie wie że ma więcej niż jeden bieg :facepalm::facepalm:

Jak w każdym momencie przez drogę może przebiec biała mysz to chłopak jeździ b.rozsądnie ;):facepalm::facepalm:

Biała mysz to on ma na drugie :facepalm::facepalm::facepalm: Jego to nękają znienacka wbiegające na drogę babcie z walizkami , zwłaszcza na Rocha :diabel::diabel:

Jego to nękają znienacka wbiegające na drogę babcie z walizkami ' date=' zwłaszcza na Rocha :diabel::diabel:[/quote']

Zaczyna się ciekawie. Rozwiń temat.

Ostatnio leciał ponad 200 i z nienacka wręcz nagle tuż z chodnika, z siatami , wtargnęęęęła była mu 70-80 letni babcia , siaty typowo bazarowe w kratę , jedyne co ich oboje uratowało to zajebisty kac Beska. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: ot bestia jedna brykająca po drodze.

Nie, no dwa garnki i 1000ccm. Nie jest źle. Tylko wyskoczą z ceną typu 20KE i można sobie tylko pomarzyć.

Dziwne że Honda po sukcesach w Dakarze i dobrej sprzedaży XRV  zaprzestała produkcji w segmencie ADV na kilkanaście lat. Nie wspomnę przez grzeczność o długiej przerwie w Dakarze.

Cytat znaleziony w sieci:

" Po 24 latach nieobecności, Honda z zespołem HRC powróciła do Dakaru w 2013 roku. Do tej edycji wyścigu (obecnie organizowanego w Ameryce Południowej) przygotowali oni CRF450 Rally - motocykl enduro bazujący na specyfikacji jednocylindrowego CRF450X, na którym wystartowało trzy zawodników. Wszystkie maszyny dotarły do celu, co było podstawowym założeniem zespołu HRC.
W 2014 roku, z zupełnie nowym CRF450 RALLY, zespół HRC wystawił w Dakarze 5 zawodników; Hiszpan Joan Barreda wygrał 5 etapów.
Dakar 2015 jeszcze bardziej przybliżył zespoł HRC do ich ostatecznego celu, Portugalczyk Paolo Goncalves dojechał do Buenos Aires na drugim miejscu. Zespół HRC zdobył największą liczbę zwycięstw etapowych i Joan Barreda okazał się nieustępliwym liderem w całym pierwszym tygodniu rajdu zbierając więcej zwycięstw etapowych, niż jakikolwiek inny zawodnik w Dakarze 2015. Laia Sanz, na dziewiątym miejscu w klasyfikacji generalnej, osiągnęła więcej niż oczekiwała i przeszła do historii jako najwyżej sklasyfikowana kobieta w historii Dakaru."

Chciało by się rzec W KOŃCU!

Edited by Ertek

Takie fotki jeszcze mi wpadły. Ale najciekawsze są przecieki o wadze poniżej 200kg. i ponadprzeciętnych właściwościach terenowych.

201505142615340a916e222203eeef7d5c163637
2015051425b53aba2e241f700dc3110fefe13d6c

Podstawa to kierownik a maszyna to 20% sukcesu.

Najładniejsza bo nie ma konkurencji , przy Tigerze już by tak ładnie nie wyglądała :blush: :blush: De gustibus non est disputandum.

De gustibus non est disputandum.

Tiger mi się podoba też. :)

Widziałeś (słyszałeś) ten filmik?