Skocz do zawartości

Moja Afryka '91r., 105000km


Ertek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Afra to chyba błota jeszcze nie widziała :D co do Sahara 3 - jeździłem na tych oponkach Transalpem, na pewno szybko zaklejają się błotem, i po deszczu na asfalcie też nie było fajnie. Jednak ja kupiłem zestaw z "2 ręki", więc być może wiek lub przebieg przyczynił się do zachowań tych oponek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas mojej ostatniej wycieczki (550km, ok 200 w terenie) towarzyszył mi kolega TDMką właśnie na K60. Nawet nie zdajecie sobie sprawy co robiła ta TDMka na tych oponach! Kolega ogólnie pożyczył motocykl od kuzyna, a że TDMka była w kolorze wojskowym i miała waśnie K60 - ten uznał że to pełnometrażowe enduro niczym BIG, KLE czy Transalp. Podczas tej wyprawy okazało się że opony Heidenau robią taką robotę że jeździeć właściwie musi tylko odkręcać gaz. Jako bliski obserwator - zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na piastę tylnego koła. "Idzie" z Austrii. Później motam koła w BB.

 

Piasta z Austrii miała być z pękniętą obręczą, która okazała się być tylko delikatnie zarysowana. Z tego powodu zdecydowałem się poszukać kompletnego przedniego koła. Znalazłem i dzisiaj zawiozłem komplet do warsztatu Mateusza, żeby wymienić łożyska i zlecić komuś centrowanie. Okazało się że obydwa koła są na oryginalnych łożyskach w nienagannym stanie:rolleyes: i nie wymagają centrowania:D. W poniedziałek lub wtorek kółka będą czekać obute.

Wraz z przednim kołem kupiłem kanapę do przerobienia przez Zetjohnny'ego. Chcę z niej zrobić solówkę z płytą pod worek bądź rogala. Mam pytanie: Gdzie mogę zrobić projekt i zlecić wykonanie takiej płyty z alu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.